Мәлімет
Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия әкімшілігі Сізге
2013-2014 оқу жылында мұғалімдердің және оқушылардың жетістіктері туралы мәлімдейді

 

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Оқушының аты-жөні Мектеп Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі Жетекші, мұғалім аты-жөні
1 Рысқұлбеков Аия №65 мектеп-гимназия 5 сынып Интеллектуал-2050 математика, олимпиада Франция мемлекеті, 02.11.2013 ІІ орын (алтын медаль) Такибаева А
2 Қорғанбаев Мардан №65 мектеп-гимназия 5 сынып Интеллектуал-2050 математика, олимпиада Франция қаласы, 02.11.2013 ІІІ орын  (күміс медаль) Құлымбетова А
3 Пірәлі Бекарыс №65 мектеп-гимназия 9 сынып Интеллектуал-2050 математика, олимпиада Болгария мемлекеті, 02.01.2014 ІІІ (қола медаль) Амирханова Б
4 Адилов Азамат №65 мектеп-гимназия 9 сынып Интеллектуал-2050 математика, олимпиада Болгария мемлекеті 02.01.2014 ІІІорын  (қола медаль) Амирханова Б
5 Хамитбеков Төлеген №65 мектеп-гимназия 6 сынып математика олимпиадасында Швейцария мемлекеті, 10.08.2013 ІІ орын (алтын медаль) Мырзанова А
6 Қорғанбаев Мардан №65 мектеп-гимназия 5 сынып математика олимпиадасында Швейцария мемлекеті, 10.08.2013 ІІІ орын (күміс медаль) Құлымбетова А
7 Абай Сара №65 мектеп-гимназия 6 сынып математика олимпиадасында Швейцария мемлекеті, 10.08.2013 ІІІ орын (күміс медаль) Мырзанова А
8 Қалдыбай Олжас №65 мектеп-гимназия 11сынып VII халықаралық «Математика және жобалау» ғылыми жоба Москва қаласы, 01.05.2013 сертификат Усембаева Р
9 Саттар Алихан №65 мектеп-гимназия 10 сынып “Открываем мир науки” ғылыми жоба Байқоңыр қаласы, 01.04.2014 сертификат Изтлеуова Ш
10 Ниязқұл Нұрлыбек №65 мектеп-гимназия 10 сынып “Открываем мир науки” ғылыми жоба Байқоңыр қаласы, 01.04.2014 сертификат Изтлеуова Ш
11 Тулекова Данель №65 мектеп-гимназия 9 сынып Теннис Азиялық халықаралық олимпиада Дубай қаласы, 05.01.2014 Іорын  (алтын медаль) Шотаева У.
12 Өтеген Дәурен №65 мектеп-гимназия 8 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Ошкарова Г
13 Қалназар Жансұлу №65 мектеп-гимназия 8 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Ошкарова Г
14 Қуанышберген Жалдияр №65 мектеп-гимназия 8 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Ошкарова Г
15 Ермаханұлы Зүлфия №65 мектеп-гимназия 4 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан ІІ орын Досалиева Г
16 Рулан Мерей №65 мектеп-гимназия 3 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Жасымбекова М
17 Алимханов Данияр №65 мектеп-гимназия 3 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан ІІ орын Жасымбекова М
18 Ерболқызы А №65 мектеп-гимназия 5 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Турекулова А
19 Есиркеп А №65 мектеп-гимназия 9 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Айтхожаева А.Б.
20 Жорабек Б №65 мектеп-гимназия 7 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Жумадилова Г.Ж
21 Арапбай А №65 мектеп-гимназия 5 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан І орын Жасымбекова М.
22 Бабиров Диас №65 мектеп-гимназия 3 сынып Халықаралық интеллектуалдық байқау «Русский медвежонок» Астана қаласы, Дарын орталығы, ақпан ІІ орын Жумадилова Г.Ж.
23 «Армандастар» би тобы №65 мектеп-гимназия 3-5 сынып  «Үміт жағалауы» атты шығармашылық байқау «Великий-Устюг» қаласы, 01.01.2014 Бас жүлде Сахалова К
24 Қорғанбаев Мардан №65 мектеп-гимназия 5 сынып Интеллектуал - 2050 математикалық олимпиада Мәскеу қаласы Мис ИС институты, 05.01.2014 2 орын (алтын медаль) Құлымбетова А.
25 Бабирова Сагдиана №65 мектеп-гимназия 4 сынып «Человек и природа» ойын конкурсы Дарын орталығы, 2014 жыл, сәуір 1 орын Алимтаева Н
26 Есенқызы Дилназ №65 мектеп-гимназия 2 сынып «Человек и природа» ойын конкурсы Дарын орталығы, 2014 жыл, сәуір 1 орын Абшенова У
27 Қуаныш Дамир №65 мектеп-гимназия 2 сынып «Человек и природа» ойын конкурсы Дарын орталығы, 2014 жыл, сәуір 1 орын Ұ.Абшенова
28 Ғаппарбекова Мерей №65 мектеп-гимназия 1 сынып «Человек и природа» ойын конкурсы Дарын орталығы, 2014 жыл, сәуір 1 орын Алмағанбетова С
29 Дулатова Аружан №65 мектеп-гимназия 1 сынып «Человек и природа» ойын конкурсы Дарын орталығы, 2014 жыл, сәуір 1 орын Алмағанбетова С
30 Хамеденова Бибінұр №65 мектеп-гимназия 1 сынып «Человек и природа» ойын конкурсы Дарын орталығы, 2014 жыл, сәуір 1 орын Алмағанбетова С
31 Асылбек Аяна №65 мектеп-гимназия 3 сынып «Человек и природа» ойын конкурсы Дарын орталығы, 2014 жыл, сәуір 1 орын Ұ.Апшенова

  

Республикалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Оқушының аты-жөні Мектеп Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі Жетекші, мұғалім аты-жөні
1 Саттар Алихан №65 мектеп-гимназия 10 сынып  «Экспо-2017» «Мектеп табалдырығынан ғылымға» атты ғылыми жоба Астана қаласы, 01.10.2013 сертификат Изтлеуова Ш
2 Ниязғұл Нұрлыбек №65 мектеп-гимназия 10 сынып  «Экспо-2017» «Мектеп табалдырығынан ғылымға» атты ғылыми жоба Астана қаласы, 01.10.2013 сертификат Изтлеуова Ш
3 Өсерхан Нұрдәулет №65 мектеп-гимназия 3 сынып  «Зерде»1Х Республикалық конкурсына Көкшетау қаласы, 25.01.2014 2 орын Сунақбаева Ж
4 Жарас Мөлдір №65 мектеп-гимназия 5 сынып  «Зерде»1Х Республикалық конкурсына Көкшетау қаласы, 25.01.2014 2 орын Якубасова Л.
5 Бейсен Бейбарыс №65 мектеп-гимназия 7 сынып «Зерде»1Х Республикалық конкурсына Көкшетау қаласы, 25.01.2014 2 орын Малдыбекова Г.
6 Татен Анель №65 мектеп-гимназия 10 сынып  «Болашаққа қадам» атты ІІ Республикалық ғылыми фестивалі Семей қаласы, 04.04.2014 лауреат Изтлеуова Ш.
7 Әжіхан Тимур №65 мектеп-гимназия 9 сынып  «Болашаққа қадам» атты ІІ Республикалық ғылыми фестивалі Семей қаласы, 04.04.2014 лауреат Балхибекова А.
8 Қуанышбек Әділет №65 мектеп-гимназия 9 сынып  «Болашаққа қадам» атты ІІ Республикалық ғылыми фестивалі Семей қаласы, 04.04.2014 лауреат Балхибекова А.
9 Айдарбекова Тоғжан №65 мектеп-гимназия 9 сынып  «Болашаққа қадам» атты ІІ Республикалық ғылыми фестивалі Семей қаласы, 04.04.2014 сертификат Изтлеуова Ш.
10 Абай Сара №65 мектеп-гимназия 6 сынып «Ақбота» Республикалық интеллектуалдық байқауы Дарын орталығы, 02.11.2013 1 орын Мырзанова А.
11 Әбдікәрім Нурикамал №65 мектеп-гимназия 6 сынып «Ақбота» Республикалық интеллектуалдық байқауы Дарын орталығы, 02.11.2013 3 орын Мырзанова А.
12 Абдуалықызы Еркежан №65 мектеп-гимназия 3 сынып «Ақбота» Республикалық интеллектуалдық байқауы Дарын орталығы, 02.11.2013 2 орын Бекзахова Р
13 Сүйеубеков Төлепбек №65 мектеп-гимназия 3 сынып «Ақбота» Республикалық интеллектуалдық байқауы Дарын орталығы, 02.11.2013 3 орын Архабева Ф.
14 Рысқұлбек Нұртас №65 мектеп-гимназия 3 сынып «Ақбота» Республикалық интеллектуалдық байқауы Дарын орталығы, 02.11.2013 2 орын Бекзахова Н
15 Қырғызбай Атымтай №65 мектеп-гимназия 6 сынып  «ХХІ ғасыр көшбасшысы» интеллектуалдық байқау

Алматы қаласы, 05.05.2014

3 орын Мырзанова А.
16 Әбуталіп Спандияр №65 мектеп-гимназия 6 сынып  «ХХІ ғасыр көшбасшысы» интеллектуалдық байқау

Алматы қаласы, 05.05.2014

Мақтау грамотасы Мырзанова А.
17 Бекмұрат Балжан №65 мектеп-гимназия 2 сынып «Интеллектуал-2050» 2-9 сынып математикалық байқау Астана қаласы, 02.09.2013 Мақтау қағазы Абшенова Ұ.
18 Есенқызы Дильназ №65 мектеп-гимназия 2 сынып «Интеллектуал-2050» 2-9 сынып математикалық байқау Астана қаласы, 02.09.2013 сертификат Абшенова Ұ.
19 Көшербек Мейрамбек №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Кекушинкай» каратэ Павлодар қаласы, 04.01.2014 3 орын Исатаев А.
20 Мейірбек Диас №65 мектеп-гимназия 9 сынып АТФ Астана қаласы, 05.01.2014 1 орын Азия кубогы Ахметов М.

 

Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Оқушының аты-жөні Мектеп Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі Жетекші, мұғалім аты-жөні
1 Ахметжан Ақдидар №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың Кіші Ғылыми Академиясы Шымкент қаласы, 01.04.2014 Мақтау қағазы Жүзеева Л.
2 Әбдіжаппар Арайлым №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың Кіші Ғылыми Академиясы Шымкент қаласы, 01.04.2014 Мақтау қағазы Айтпенбетова М.
3 Мұханов Мақсат №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Қаблан Л.
4 Түйменбай Дінмұхамед №65 мектеп-гимназия 3 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Бекзахова Р
5 Мейірбек Мерей №65 мектеп-гимназия 3 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Сунақбаева Ж.
6 Амангелді Арыстан №65 мектеп-гимназия 6 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Бердіқұлова Ә.
7 Пірәлі Бекарыс №65 мектеп-гимназия 9 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Амирханова Б.
8 Мүтә Нұрасыл №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 2 орын Қаблан Л.
9 Балғынбаева Аружан №65 мектеп-гимназия 7 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 3 орын Исаева Ж.
10 Серикова Аружан №65 мектеп-гимназия 7 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 3 орын Исаева Ж.
11 Баянбаева Томирис №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 3 орын Л.Қаблан
12 Бақытжанова Зарина №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 3 орын Бахашова Ж.
13 Сакен Шарбану №65 мектеп-гимназия 7 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 3 орын Бердіқұлова Ә.
14 Садық Әділет №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Самұрық» математикалық зияткерлік сайысы Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 3 орын Бахашова Ж.
15 Өмірәлі Әлайдар №65 мектеп-гимназия 10 сынып «Ақберен» облыстық байқау Шымкент қаласы, сәуір-2014 2 орын Әбділдаева А.
16 Оразалиева Баян №65 мектеп-гимназия 10 сынып «Ақберен» облыстық байқау Шымкент қаласы, сәуір-2014 2 орын Әбділдаева А.
17 Қуанышбек Әділет №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың облыстық ғылыми жоба Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 2 орын Балхибекова А.
18 Әжіхан Тимур №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың облыстық ғылыми жоба Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 2 орын Балхибекова А.
19 Тоқтыбай Анель №65 мектеп-гимназия 11 сынып Оқушылардың облыстық ғылыми жоба Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын ӘбділдаеваА.
20 Нұрлыбек Елдана №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың облыстық ғылыми жоба Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 3 орын Изтлеуова Ш.
21 Усипалиева Көркем №65 мектеп-гимназия 5 сынып Оқушылардың «Зерде» ғылыми жобасы Шымкент қаласы, қаңтар-2014 1 орын Изтлеуова Ш.
22 Өсерхан Нұрдәулет №65 мектеп-гимназия 3 сынып Оқушылардың «Зерде» ғылыми жобасы Шымкент қаласы, қаңтар-2014 1 орын Сунақбаева Ж
23 Жарас Мөлдір №65 мектеп-гимназия 5 сынып Оқушылардың «Зерде» ғылыми жобасы Шымкент қаласы, қаңтар-2014 1 орын Якубасова Л.
24 Бейсен Бейбарыс №65 мектеп-гимназия 7 сынып Оқушылардың «Зерде» ғылыми жобасы Шымкент қаласы, қаңтар-2014 1 орын Малдыбекова Г.
25 Сүйеубеков Төлепбек №65 мектеп-гимназия 3 сынып Оқушылардың «Зерде» ғылыми жобасы Шымкент қаласы, қаңтар-2014 3 орын Архабаева Ф.
26 Тасболат Нұрсұлтан №65 мектеп-гимназия 3сынып Оқушылардың «Зерде» ғылыми жобасы Шымкент қаласы, қаңтар-2014 2 орын Жолаева А.
27 Жүнісбек Әсел №65 мектеп-гимназия 10 сынып Садақ атудан облыстық біріншілік Шымкент қаласы, қаңтар-2014 3 орын Оразымбетов Р.
28 Жұмабек Азамат №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 3 орын Қаблан Л
29 Қорғанбаев Мардан №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 1 орын Құлымбетова А
30 Азат Аңсар №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 3 орын Қаблан Л
31 Сейітбек Ералы №65 мектеп-гимназия 6 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 3 орын Исаева Ж
32 Абай Сара №65 мектеп-гимназия 6 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 3 орын Мырзанова А
33 Жасұзақ Нұрхан №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 2 орын Қаблан Л
34 Бахытжан Алихан №65 мектеп-гимназия 1 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 1 орын Абшенова У
35 Әбіләкім Ақбаян №65 мектеп-гимназия 6 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 2 орын Исаева Ж
36 Әбутәліп Спандияр №65 мектеп-гимназия 6 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 2 орын Мырзанова А
37 Төреханұлы Нұрасыл №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 3 орын Қаблан Л
38 Әкімбай Диас №65 мектеп-гимназия 5 сынып «Интеллектуал-2050» 2-11 сыныптар аралығы, математика және ағылышн тілінен  байқау Шымкент қаласы, 2014 жыл 15 қаңтар 1 орын Қаблан Л
39 Абдуали Ғазиза №65 мектеп-гимназия 10 сынып Менделеев  пән олимпиадасы Облыстық Мақтау қағазы Шеримбетова Р.
40 Жазууұақ Фараби №65 мектеп-гимназия 9 сынып Менделеев пән олимпиадасы Облыстық Мақтау қағазы Шеримбетова Р.

  

Қалалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Оқушының аты-жөні Мектеп Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі Жетекші, мұғалім аты-жөні
1 Оразалиева Баянсұлу №65 мектеп-гимназия 10 сынып «Ақын да бір бала ғой айға ұмтылған» атты І Мағжан оқулары сайысы Шымкент қаласы, қазан-2013 1 орын Әбділдаева А
2 Оразалиева Баянсұлу №65 мектеп-гимназия 10 сынып «Күмбірлеп көкейімнен төгілді жыр» атты мәнерлеп оқу байқауы Шымкент қаласы, қараша-2013 2 орын Әбділдаева А
3 Татен Анеля №65 мектеп-гимназия 11 сынып «Толқын мен толқын сырласып...» атты І Мағжан оқулары байқауы Шымкент қаласы, қазан-2013 3 орын Әбділдаева А
4 Мұрат Диана №65 мектеп-гимназия 10 сынып «Сызу» пәнінен қалалық олимпиада Шымкент қаласы, сәуір-2014 1 орын, грамота Жүзеева Л
5 Ілесбек Сұлтан №65 мектеп-гимназия 8 сынып «Сүйікті қалам - Шымқалам» атты шығармашылық байқау Шымкент қаласы, қазан-2013 1 орын, диплом Мырзашева А
6 Аханова Гаухар №65 мектеп-гимназия 8 сынып «Аяз салған өрнектер» атты сурет байқауы Шымкент қаласы, қазан-2013 диплом Мырзашева А
7 Нұрсайын Диас №65 мектеп-гимназия 8 сынып «Менің бақытты балалығым» атты «Асьфалттағы сурет» байқауы Шымкент қаласы, қазан-2013 мадақтама Мырзашева А
8 Мусабаева Таңшолпан №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, ағылшын тілі Шымкент қаласы, 2014 2 орын Шыналиева А
9 Испамбетова Мадина №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, ағылшын тілі Шымкент қаласы, 2014 1 орын Мурзабекова С
10 Қожахмет Диана №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, ағылшын тілі Шымкент қаласы, 2014 1 орын Мурзабекова С
11 Маулен Фариза №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, ағылшын тілі Шымкент қаласы, 2014 2 орын Мурзабекова С
12 Мырзахмет Т №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, ағылшын тілі Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Мурзабекова С
13 Абдуали Айгерим №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, орыс тілі Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Турекулова А
14 Кадир Шахризада №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, орыс тілі Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Ахметова Р
15 Әділбек Алина №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, қазақ әдебиеті Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Әбділдаева А
16 Ысқақ Сабина №65 мектеп-гимназия 11 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, қазақ әдебиеті Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Шаметова Н
17 Әжіхан Тимур №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, география Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Исаева З
18 Татен Анель №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, география Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Қожақова Л
19 Орманбек Сымбат №65 мектеп-гимназия 11 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, география Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Қожақова Л
20 Абдуали Ілияс №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, химия Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Сейтжапбарова Д
21 Абдуали Ғазиза №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, химия Шымкент қаласы, 2013- 2014 грамота Сейтжапбарова Д
22 Маликова Сая №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, биология Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Алпысова Ж
23 Шакирбаева Нұрман №65 мектеп-гимназия 11 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, биология Шымкент қаласы, 2013- 2014 грамота Алпысова Ж
24 Тілеу Асем №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, тарих Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Әбенова Г
25 Бекболат Бекжан №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, тарих Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Бекишова Ғ
26 Жамалова Гаухар №65 мектеп-гимназия 11 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, тарих Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Әбенова Г
27 Алиасқар Н №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Қожахметова Ғ
28 Рысқұлбек Сандуғаш №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Үсенбаева Р
29 Әбдіқадырова Айдана №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Қожахметова Ғ
30 Жақсыбай Жұлдыз №65 мектеп-гимназия 11 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Мырзанова А
31 Молдабек Сырым №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, информатика Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Дайырбеков Ж
32 Оңғар Бибінұр №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, информатика Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Раманқұлова М
33 Худайбергенов Руслан №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, информатика Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Аршабаева Ж
34 Ертай С №65 мектеп-гимназия 8 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, физика Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Балхибекова А
35 Рысқұлбек Сандуғаш №65 мектеп-гимназия 9 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, физика Шымкент қаласы, 2013- 2014 грамота Малдыбекова Г
36 Шарипова Әлия №65 мектеп-гимназия 10 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, физика Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Досумбекова
37 Құрманбай Мадина №65 мектеп-гимназия 11 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, физика Шымкент қаласы, 2013- 2014 грамота Тулекова З
38 Шиналиева Ақмарал №65 мектеп-гимназия 7 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, орыс тілі Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Ахметова Р
39 Сәмет Аяулым №65 мектеп-гимназия 5 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, қазақ тілі Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Ешманова А
40 Төреханұлы Нұрасыл №65 мектеп-гимназия 5 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, ағылшын тілі Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Тешебаева Г
41 Абилхан Диана №65 мектеп-гимназия 7 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, ағылшын тілі Шымкент қаласы, 2013- 2014 3 орын Бекаманова Қ
42 Әбіләкім Ақбаян №65 мектеп-гимназия 6 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, тарих Шымкент қаласы, 2013- 2014 грамота Отарова А
43 Баянбаева Томирис №65 мектеп-гимназия 5 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2013- 2014 грамота Құлымбетова А
44 Қырғызбай Атымтай №65 мектеп-гимназия 6 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2013- 2014 1 орын Құлымбетова А
45 Тастанбек Дана №65 мектеп-гимназия 7 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Исаева Ж
46 Аманжолова Зарина №65 мектеп-гимназия 5 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, информатика Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Бекботаева А
47 Төлеген Аружан №65 мектеп-гимназия 7 сынып Оқушылардың пән олимпиадасы, информатика Шымкент қаласы, 2013- 2014 2 орын Раманкулова М
48 Майдан Нұрсұлтан №65 мектеп-гимназия 4 сынып Оқушылардың ғылыми жоба байқауы Шымкент қаласы, 2013-2014 1 орын Ернишева Г
49 Тасболат Нұрсұлтан №65 мектеп-гимназия 3 сынып Оқушылардың ғылыми жоба байқауы Шымкент қаласы, 2013-2014 3 орын Жолаева А
50 Қуаныш Дамир №65 мектеп-гимназия 3 сынып Оқушылардың ғылыми жоба байқауы Шымкент қаласы, 2013-2014 2 орын Бекмухамедова Г
51 Сейсембеков Дулат №65 мектеп-гимназия 3 сынып Бастау олимпиадасы Шымкент қаласы, мамыр 2 орын Алимтаева Н
52 Шалмұрат Наурызбай №65 мектеп-гимназия 5 Кекушинский каратэ ашық чемпионаты Шымкент қаласы, 2014 2 орын Исатаев А.
53 Әбдібек Ақмарал №65 мектеп-гимназия 5 64-ші дойбы біріншілігі Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Ахметов М.
54 Сатыбалды Мөлдір №65 мектеп-гимназия 6 64-ші дойбы біріншілігі Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Ахметов М
55 Құдайбергенов Руслан №65 мектеп-гимназия 5 64-ші дойбы біріншілігі Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Ахметов М.
56 Әлімқұл Шыңғыс №65 мектеп-гимназия 6 64-ші дойбы біріншілігі Шымкент қаласы, желтоқсан-2013 1 орын Ахметов М.
57 Дәрібай Әсем №65 мектеп-гимназия 8 сынып VII І.Жансүгіров оқулары байқауы Шымкент қаласы, 2013 2 орын Әбділдаева  А.
58 Команда № 65мектепгимназия 6 сынып «Құстар біздің досымыз» байқауы Шымкент қаласы 2014 ж. 1 орын Алсейтова Л.
59 Команда №65 мектеп гимназия

7

сынып

Ең үздік саптық байқауы Шымкент қаласы 1 орын Алсейтова Л.
60 Команда № 65 мектеп-гимназия 1-11 Өнер фестивалі Шымкент қаласы Үздіксіз жеңімпаз номинациясы

Сералиева Г.

Алсейтова Л.

 

Интернет  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Оқушының аты-жөні Мектеп Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі Жетекші, мұғалім аты-жөні
1 Абдрахманов .Қ №65 мектеп-гимназия 10 сынып Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Бекишева .Ғ
2 Турсынбек А №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Қожақова. Л
3 Қорғанбай Аделина №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Бекишева .Ғ
4 Әмірхан Абден №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Қожақова. Л
5 Татен Анель №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Қожақова. Л
6 Әкімқұл Рахат №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Бекишева .Ғ
7 Төлеген Бекдәулет №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Қожақова. Л
8 Мұрат Диана №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Қожақова. Л
9 Мұхтарова Назерке №65 мектеп- гимназия

10

сынып

Өз өлкеңнің тарихын білесің бе сәуір 3 орын Қожақова. Л

Мұғалімдердің жетістіктері

 

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Мұғалімнің аты-жөні Мектеп Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1 Амирханова Бақтыгүл Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Қ.И.Сәтбаевтың 115 жылдығына арналған «Алаштың тұңғыш академигі» атты ғылыми-тәжірибелік конференция жұмыстарына қатысқаны үшін Шымкент қаласы, 2014 жыл сәуір сертификат
2 Изтлеуова Шолпан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Алаштың тұңғыш академигі» ғылыми-тәжірибелік конференция Шымкент қаласы, 2014 жыл сәуір сертификат
3 Мұстафина Тоғжан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Алаштың тұңғыш академигі» ғылыми-тәжірибелік конференция Шымкент қаласы, 2014 жыл сәуір сертификат
4 Айтпенбетова Марияш Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Алаштың тұңғыш академигі» ғылыми-тәжірибелік конференция Шымкент қаласы, 2014 жыл сәуір сертификат
5 Алимтаева Несибкүл Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Бейбітшілік әлемі» халықаралық Қазақ Творчествалық Бірлестігі

Алматы қаласы

06 қаңтар14 ж.

«ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҰСТАЗДАР ОДАҒЫНЫҢ МҮШЕСІ» төс белгі, Алғыс Хат

  

 Республикалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Мұғалімнің  аты-жөні Мектеп Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1 Алмағанбетова Света №65 мектеп- гимназия «Педагогтың кәсіби құзіреттілігін дамыту білім беру сапасын бақылаудың құралы» семинар. Астана, 2013 Құрмет грамотасы
2 Алимтаева Несибкул №65 мектеп- гимназия «Бейбітшілік әлемі» халықаралық Қазақ Творчествалық Бірлестігі Алматы қаласы 06.01.2014 ж.

Ы.Алтынсарин медалі,

Диплом

3 Изтлеуова Шолпан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Болашаққа қадам» атты ІІ Республикалық ғылым фестивалі Семей қаласы, 2014 жыл Диплом
4 Мырзанова Айгүл Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Мен және менің сабағым» Республикалық бейнесабақтар байқауы Алматы қаласы грамота
5 Досумбекова Гулжан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Қ.Р.Ауған соғысы ардагерлер қауымдастығы Шымкент қаласы Алғыс хат
6 Таңқыбаева Гүлжамал Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Жаңа ғасыр – жаңа білім технологиясы» байқауы Алматы, 2014 жыл мамыр сертификат
7 Күнтаева Марфуға Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Жаңа ғасыр – жаңа білім технологиясы» байқауы Алматы, 2014 жыл мамыр сертификат

 

 Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Мұғалімнің аты-жөні Мектеп Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1 Шотаева Ульзана Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Дәстүрлі мұғалімдер арасындағы спартакиада Шымкент қаласы, 2013 жыл 1 орын
2 Шотаева Ульзана Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Дәстүрлі мұғалімдер арасындағы спартакиада Шымкент қаласы, 2013 жыл Алғыс хат
3 Тойлыбаева Камшат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия  Мұғалімдер пән олимпиадасы, информатика Шымкент қаласы, 2014 жыл 3 орын
4 Избасаров Азамат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Дәстүрлі мұғалімдер арасындағы спартакиада Шымкент қаласы, 2013 жыл 1 орын
5 Жүзеева Ләззат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Ең үздік шығармашыл мұғалім» байқауы «Өрлеу» БАҰО АҚ филиалы ОҚО бойынша ПКБА институты, 2014 жыл Бас жүлде
6 Саудагерова Айман Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Где согласие-там счастье» атты көрме ОҚО, татар-башқұрт мәдениет орталығы, 2014 жыл сертификат
7 Изтлеуова Шолпан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Жоғары дәрежеде біліктілік танытқаны үшін ОҚО ҚББ, Шымкент қаласы, 2014 жыл Құрмет грамотасы
8 Саудагерова Айман Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Шебер шәкірттер ұстаздары» байқауына шәкірттер даярлағаны үшін ОҚО, ҚББ, Шымкент қаласы, 2013 жыл диплом
9 Тулекова Зеберкул Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Оқытудың интерактивті және инклюзивті болуы білім білім сапасын арттыру кепілі»семинар Шымкент қаласы, 2014 жыл мадақтама
10 Бердіқұлова Әсем Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Шығармашылық жұмыс үшін Шымкент қаласы, 2014 жыл Құрмет грамотасы
11 Күнтаева Марфуға Әбутәліпқызы Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия

Қазақстан филологтар сьезіне мақала

«Әдебиеттен әлемдік өркениетке»

Шымкент қаласы Диплом

 

 Қалалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Қ/с Мұғалімнің аты-жөні Мектеп Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1

Оразымбетов

Рахымжан

Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Дәстүрлі мұғалімдер арасындағы спартакиада Шымкент қаласы, 2013 1 орын
2 Исаева Замира Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Ғылыми конференция №24 мектеп, 2014 жыл наурыз 1 орын
3 Джупарбекова Майра Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Ғылыми конференция №24 мектеп, 2014 жыл наурыз 3 орын
4 Таңқыбаева Гүлжамал Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Алтын диск» байқауы Шымкент қаласы, 2014 жыл 1 орын
5 Такибаева Айдай Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Мұғалімдер пән олимпиадасы, математика Шымкент қаласы, 2014 жыл 3 орын
6 Тойлыбаева Камшат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Мұғалімдер пән олимпиадасы, информатика Шымкент қаласы, 2014 жыл 1 орын
7 Қарашаев Руслан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Дәстүрлі мұғалімдер арасындағы спартакиада Шымкент қаласы, 2013 жыл 1 орын
8 Махатов Ғалымжан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Дәстүрлі мұғалімдер арасындағы спартакиада Шымкент қаласы, 2013 жыл 1 орын
9 Избасаров Азамат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Дәстүрлі мұғалімдер арасындағы спартакиада Шымкент қаласы, 2013 жыл 1 орын
10 Бекишова Ғалия Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Жоғары біліктілік көрсеткені үшін Өрлеу БАҰО АҚ филиалы », 2013 жыл мадақтама
11 Бекишова Ғалия Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Жоғары біліктілік көрсеткені үшін ҚББ, 2013 жыл Құрмет грамотасы
12 Умарова Несибкул Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Қалалық мұғалімдер олимпиадасы Шымкент қаласы, 2013 жыл 2 орын
13 Жүзеева Ләззат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Оқушысы 1 орын алғаны үшін Шымкент қаласы, 2014жыл сәуір Диплом
14 Жүзеева Ләззат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия  «Білім жәрмеңкесі» тақырыбындағы қалалық семинар Шымкент қаласы, 2014 жыл наурыз Диплом
15 Сеитова Жансауле Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Тамыз педагогикалық оқыту» семинары Шымкент қаласы, 2013 жыл тамыз мадақтама
16 Сеитов Батырхан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Ғылыми-практикалық конференцияда құнды баяндама насихаттағаны үшін Шымкент қаласы, 2013 жыл Мақтау қағазы
17 Мырзанова Айгүл Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Өрлеу» БАҰОАҚ филиалы ОҚО бойынша пед. Қызметк. Біліктілігін арттыру орталығы, 2013 жыл Шымкент қаласы, 2013 ж. Құрмет грамотасы
18 Амирханова Бақтыгүл Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Жоғары біліктілік көрсеткені үшін ҚББ, Шымкент қаласы, 2013 жыл Алғыс хат
19 Досалиева Гүлшат Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Қалалық мұғалімдер олимпиадасы Шымкент қаласы, 2014 жыл 3 орын
20 Тулекова Зеберкул Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Жас ұрпақ тәрбие және білім берудегі үлесі үшін Шымкент қаласы, 2014 жыл Алғыс хат
21 Малдыбекова Гүлжан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Мұғалімдердің физика пәнінен пән олимпиадасы Шымкент қаласы, 2014 жыл 2 орын
22 Аршабаева Жадыра Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия «Жыл мұғалімі-2014» байқауы Шымкент қаласы, 2014 жыл 2 орын
23 Аршабаева Жадыра Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Еңбекші аудандық «Нұр Отан» демокаратиялық партия Шымкент қаласы, 2014 жыл мадақтама
24 Бекботаева Айнұр Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Ғылыми конференция құнды баяндама Шымкент қаласы, 2014 жыл мадақтама
25 Саудагерова. Айман Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия           Жаңа педагогикалық идеялар жәрмеңкесі» Шымкент  қаласы 2014ж  ЮНЕСКО клубы Диплом
26 Ернишева Гулнар Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия           Шығармашылық жұмыстары бойынша Шымкент Еңбекші  ауданының әкімінің Мақтау қағазы
27 Есенбаева Зуһра Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия           Шығармашылық жұмытары бойынша Қалалық білім бөлімінің Мақтау қағазы
28 Архабаева Фарида Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия           Ғылыми жоба байқауында оқушысы жетістікке жеткені үшін Облыстық білім басқармасы Мақтау қағазы
29 Алмаханбетова Света Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия           «Өрлеу» БАҰОАҚ филиалы ОҚО бойынша пед. Қызметк. Біліктілігін арттыру орталығы, Шымкент қаласы, 2014 ж. Құрмет грамотасы
30 Шеримбетова Райхан Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия           Қалалық білім беру бөлімі Шымкент қаласы Мақтау қағазы

 

 
Мәлімет
Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия әкімшілігі Сізге
2014-2015 оқу жылында мұғалімдердің  жетістіктері туралы мәлімдейді

 

Қалалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Мектеп Мұғалімнің аты-жөні Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия

К.Айтпенова

1-маусым Халықаралық Балаларды қорғау күні

Шымкент қаласы

01.06.2014ж.

Шымкент қалалық білім бөлімі Мадақтама
М.О.Есәлі 1-маусым Халықаралық Балаларды қорғау күні

Шымкент қаласы

01.06.2014ж.

Шымкент қалалық білім бөлімі Мадақтама
Д.Тастанбекова 1-маусым Халықаралық Балаларды қорғау күні

Шымкент қаласы

01.06.2014ж.

Шымкент қалалық білім бөлімі Мадақтама
М.Ташимбетова Ұстаздар күні

Шымкент қаласы

03.10.2014ж

ОҚО Шымкент қаласының әкімдігі Алғыс хат
М.Ташимбетова Зерде интеллектуадық ойынында оқушылар жоғары дәреже көрсеткені үшін

Шымкент қаласы

15.10.2014ж

Шымкент қалалық білім бөлімі Алғыс хат
Г.Бекмухамедова Зерде интеллектуадық ойынында оқушылар жоғары дәреже көрсеткені үшін

Шымкент қаласы

15.10.2014ж

Шымкент қалалық білім бөлімі Алғыс хат
Г. Албаева Тамыз педагогикалық кеңесінде құнды баяндамасы үшін

Шымкент қаласы

22.08.2014ж

Қалалық білім бөлімі  Мақтау қағазы
       
       

 

 Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Мұға-лімнің саны Мұғалім аты-жөні Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 2 Ш.Т.Изтлеуова «Ұлт болашағы –ұлағатты ұрпақ» дайындағаны үшін

Шымкент қаласы

01.06.2014ж.

Облыстық білім бөлімінің мадақтамасы
А.Т.Бекботаева Тамыз педагогикалық кеңесінде құнды баяндама жасағаны үшін

Шымкент қаласы

22.08.2014ж

Облыстық білім басқармасы  Алғыс хат

 

 

Республикалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Мұға-лімнің саны Мұғалім саны Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 2 Исатаев Алмас «Кукушкинкай каратэ»

Астана қаласы

15.10.2014ж.

Президент РОО ВКОКК

Алғыс хат

     

Мәлімет
Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия әкімшілігі Сізге
2014-2015 оқу жылында оқушылардың  жетістіктері туралы мәлімдейді
 

Қалалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия  5

1.Әкімбек Аружан

2. Жақсылық Аружан

3. Кенжебай Айдын

4. Абдувахитова Дурдона

5.Ұзақбаева Аружан

7 1-маусым Халықаралық Балаларды қорғау күні

Шымкент қаласы

1.06.14

Қалалық білім бөлімі Мадақтама
1 Б.Шырынхан 7 Ауған соғысының ардагері, 2 мәрте «Қызыл жұлдыз» орденінің иегері Нұрлан Әбішевті еске алуға арналған бокстан 2001-2002 жылы туылған жасөспірімдер арасындағы халықаралық турнир

Тараз қаласы

14.10.2014ж

ІІІ орын

 

Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия  2
  1. Шырынхан  Б
7 2000-2001 жылы туылған жасөспірімдер арасында бокстан ОҚО біріншілігі Шымкент қаласы

Диплом

І орын

2
  1. Әбдіқадірова Айдана
11 Президенттік олимпиада Шымкент қаласы

 Сертификат

 

Республикалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 13
  1. Мырзалы Дариға
  2. Тастанбек Ерсултан
  3. Болатхан Жансая
  4. Дастанқызы Мадина
  5. Бекберген Назерке
  6. Баянбаева Сымбат
  7. Байтасов Төлеби
  8. Ақылбек  Нұрхат
  9. Жарылғап Алихан
  10. Қас ымқұлов Сырым
  11. Махамбет Алижан
  12. Сардатқызы Адия
  13. Рысбек Дәурен
4

Балапан телеарнасынң ұйымдастырумен «Зерде»  интеллектуалдық  байқауы

Алматы 25-2710 2014ж

1.Диплом         

1орын Алтын медаль

(3 оқушы)

Сертификат

(10оқушы)

 

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 3

1.Пірәлі  Бейбарыс

2 Адилов Азат

10

ТМД елдері арасында оқушылардың халықаралық математика пән олимпиадасы

Ресей, Мәскеу қ.

06-19.07.2014

ІІ диплом- күміс

ІІ диплом-күміс

ІІІ диплом- қола



Мәлімет
Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия әкімшілігі Сізге
2014-2015 оқу жылында мұғалімдердің  жетістіктері туралы мәлімдейді
 

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Мұға-лімнің саны Мұғалім аты-жөні Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 1 Кадирбаева Катира Президум Общероссийской Малой академии наук «Интелектуал будущего» Обинск қаласы 10-12 желтоқсан 2014 ж Алғыс хат

 

Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Мұға-лімнің саны Мұғалім аты-жөні Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 1 Абшенова Ұлдана Жаңашыл бастауыш пәнінің мұғалімі Шымкент қаласы 2014 Облыстық байқауға жіберілді

 

Қалалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Мұға-лімнің саны Мұғалімнің аты-жөні Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 1 Абшенова Ұлдана Жаңашыл бастауыш пәнінің мұғалімі

Шымкент қаласы

.

Шымкент қалалық білім бөлімі  1-орын
 2 10 Сейтова Жансауле Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
Берниязова Мөлдір Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
Исмайлова Нагима Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
Романкулова Маржан Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
Торбаева Алтынай Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
Құралбаева Эльвира Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
Жумадилова Гульнара Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
Алдашова Айжан Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
10  Қаблан Ләйлә Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Диплом ІІ орын
11  Жүнісбекова Бақтылы Қалалық пән олимпиадасы Шымкент қаласы 2014 Мақтау қағазы


Мәлімет
Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия әкімшілігі Сізге
2014-2015 оқу жылында оқушылардың  жетістіктері туралы мәлімдейді

 

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
1. Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия        1 1.Мамырбеков Дархан 10

«Интеллект будущего» Общероссийской МАН

Российского Фестиваля проектов «Созидание и творчество»

 

Ресей, Обнинск қ.

10-12.12.2014

Лауреат

ІІ орын

 2 6 Байтасов Төлеби 4 «Интеллектуал-2050» Болгария мемлекетінің ұйымдастыруымен «Черноризец Храбр» математикалық  пән олимпиадасы Шымкент қаласы 02.11.2014

Күміс медаль

ІІ орын

  Шыныбек Ержан 4 «Интеллектуал-2050» Болгария мемлекетінің ұйымдастыруымен «Черноризец Храбр» математикалық  пән олимпиадасы Шымкент қаласы 02.11.2014

Қола медаль

ІІІ орын

  Дәуіт Бейбарыс 4 «Интеллектуал-2050» Болгария мемлекетінің ұйымдастыруымен «Черноризец Храбр» математикалық  пән олимпиадасы Шымкент қаласы 02.11.2014

Қола медаль

ІІІ орын

  Елемес Мирас 4 «Интеллектуал-2050» Болгария мемлекетінің ұйымдастыруымен «Черноризец Храбр» математикалық  пән олимпиадасы Шымкент қаласы 02.11.2014

Қола медаль

ІІІ орын

  Рысбек Дәурен 4 «Интеллектуал-2050» Болгария мемлекетінің ұйымдастыруымен «Черноризец Храбр» математикалық  пән олимпиадасы Шымкент қаласы 02.11.2014

Қола медаль

ІІІ орын

  Мырзалы Дариға 4 «Интеллектуал-2050» Болгария мемлекетінің ұйымдастыруымен «Черноризец Храбр» математикалық  пән олимпиадасы Шымкент қаласы 02.11.2014

Қола медаль

ІІІ орын

  Турсынбаева Әлия 7 Samsung компаниясы ұйымдастырған «Smart school» байқауының жеңімпазы

Алматы қаласы

24.12.2014

Бас Жүлде

 

Республикалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 1 Нурдилда Арай 6

Балапан телеарнасынң ұйымдастырумен «Зерде»  интеллектуалдық  байқауы

Алматы 25-2710 2014ж

1.Диплом         

1орын Алтын медаль

(3 оқушы)

Сертификат

(10оқушы)

 

Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия         4

Айдарбекова Тоғжан

11 Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жоба жарыстарының облыстық кезеңі

Шымкент қаласы

18-19.12.2014

Диплом

І орын

 

Алыншаев Данияр

Қуанышбаев Әділет

10 Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жоба жарыстарының облыстық кезеңі

Шымкент қаласы

18-19.12.2014

Диплом

І орын

  Ахметова Ақдидар 10 Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жоба жарыстарының облыстық кезеңі

Шымкент қаласы

18-19.12.2014

Диплом

І орын

  Оңғар Мади 9 Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жоба жарыстарының облыстық кезеңі

Шымкент қаласы

18-19.12.2014

Диплом

ІІ орын

  Еділбайқызы Нұрсая 6 «Оңтүстігім – жерұйығым, құт мекенім» танымдық зияткерлік байқау 24.12.2014 Шымкент қаласы химия-биология бағытындағы НЗМ Алғыс хат
  Көмек Гаухар 6 «Оңтүстігім – жерұйығым, құт мекенім» танымдық зияткерлік байқау 24.12.2014 Шымкент қаласы химия-биология бағытындағы НЗМ Алғыс хат
  Рысқұлбек Айя 6 «Оңтүстігім – жерұйығым, құт мекенім» танымдық зияткерлік байқау 24.12.2014 Шымкент қаласы химия-биология бағытындағы НЗМ Алғыс хат
  Нурдилда Арайлым 6 Көркем гимнастика Шымкент 2014

Мадақтама    

І орын

Диплом

ІІІ орын

28

Нұрдаулет Ханифа

Еркін Ермухамед

Абишева Алтын

Бексымақ Алина

Есенқызы Дильназ

Зайдін Аяна

Бекмұрат Балжан

Абдурақан Ботакөз

Кемербек Нұрайым

Бахыт Диана

Молдабек Мирас

Жарас Аида

Алтынбек Нұрзат

Аманжол Анарай

Оразова Фарида

Данияр Ернар

Шаулинов Аңсар

Ағабеков Эляр

Ақылбек Нұрхат

Мейірбек Мерей

Мейірбек Эльдар

Бақытжанова Зарина Мұханов Мақсат

Тілес Абылай

Тілеубек Бибарыс

Абай Ақерке

2

2

2

2

3

3

3

2

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

4

4

5

6

6

2

5

5

«Самұрық» математикалық пән олимпиадасы Шымкент 2014

Диплом

І орын

 

Қалалық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

 

Мектеп Оқушы саны Оқушының аты-жөні Сынып Байқаудың атауы Өтілген орны, уақыты Нәтижесі
 1 Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия 41

1.Темирбекова Еркежан     

2.Сәрсен Аружан    

3.Адилбекова Назым

4.Уәли Арайлым     

5.Санақұл Шаһар    

6.Утепбаева Жазира

7.Үсіпова Жансая    

8.Мамырбеков Дархан       

9Дүйсенбек Ардақ

10БалғынбековаАружан 11АлиаскарНұрдаулет       

13.Қаныбек Әдемі    14.Жаңбырбай Ақерке

15. Тулекова Ұлбосын        

16. Молдабек Сырым

17. Турапова Айдана

18. Сейтмағамбет Жадыра 

19. Арапбай Ақниет

20. Қалман Арай

21. Алыншаев Данияр

22. Нұрлыбек Салтанат

23. Әжіхан Тимур

24. Татен Анеля

25. Оразбекова Сымбат

26. Оспан Дидар

27. Бейсенбай Қуат

28. Ертай Сара

29. Рысқұлбек Қарлығаш

8 сынып

9 сынып

10 сынып

8 сынып

9 сынып 10сынып

 9 сынып 10 сынып 11сынып

8 сынып

9 сынып

11 сынып

11 сынып

8 сынып

9 сынып

10 сынып

11 сынып

9 сынып

10 сынып

10 сынып

11 сынып

10 сынып

11 сынып

8 сынып

8 сынып

9 сынып

9 сынып

10 сынып

Қалалық пән олимпиадасы

Шымкент қаласы

20-21.12.2014

1.Қалалық білім бөлімі                                         

1.орын- 4

2. орын-4  3.орын-13

   Мадақтама 7

    Қуанышбек Жолдияр 9  сынып

«Мой гений веки пролетит» тақырыбында

М.Н. Лермонтовның 200 жылдығына байланысты мәнерлеп оқу сайысы

Шымкент 2014 Диплом І орын
    Нурдилда Арайлым 6 сынып Көркем гимнастика Шымкент 2014

Диплом

ІІІ орын